O firmie

Poznaj nasz zespół oraz nasze wartości

O firmie

Zarządzanie nieruchomościami to dziedzina, która wymaga ciągłego doskonalenia. Bardzo ważna jest znajomość aktualnych przepisów oraz umiejętność szybkiego reagowania na potrzeby mieszkańców. Zarządzanie nieruchomościami to także dbałość o komfort i bezpieczeństwo tych, którzy pokładają w nas zaufanie.

Zapewniamy, że sprawy właścicieli znajdują się we właściwych, fachowych rękach i zostaną poprowadzone w odpowiedni sposób.

Zapraszamy do współpracy Wspólnoty Mieszkaniowe, poszukujące rzecznika swoich interesów, doświadczonego i solidnego Partnera, a przede wszystkim wysokiego poziomu świadczonych usług. Naszym celem jest dostarczenie Państwu usługi zgodnej z Państwa oczekiwaniami, ale też budowanie więzi opartej na zaufaniu.

Rola współczesnego zarządcy nieruchomości jest szczególna, bo oparta na zaufaniu właścicieli, którzy powierzyli mu pieczę nad swoim majątkiem, licząc na to, że z najwyższą starannością osiągnie ustalone cele.

Stawiamy wysokie wymagania w zakresie respektowania praw właścicieli, transparentności i zasadności kosztów we Wspólnocie oraz efektywnego działania.

Kameralny charakter firmy i osobiste zaangażowanie są gwarancją kreatywności i skuteczności w prowadzeniu spraw właścicieli lokali.

Czynności zarządzania wykonywane są przy użyciu nowoczesnego systemu informatycznego wspomagającego pracę zarządcy oraz pozwalającego na sprawny i szybki kontakt z właścicielami lokali (e-kartoteka).

Zapraszam do kontaktu
Agata Cyrklewicz

Nasz zespół

Naszą kadrę stanowią wykwalfikowani i doświadczeni pracownicy. Posidamy kompetencje w zakresie zarządzania nieruchomościami, prawa, administracji oraz budowlane. Naszą misją jest jak najlepsza obsługa Klienta oraz jego pełne zadowolenie. Pracujemy na to całym zespołem.

Agata Cyrklewicz
Nr licencji zawodowej 20469 (pokaż)

Absolwentka wydziału Finanse i Bankowość o specjalności zarządzanie finansami Uniwersytetu Szczecińskiego. Ukończyła również studia podyplomowe na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Koszalińskiej w zakresie Zarządzania Nieruchomościami. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach, a zdobyte wiadomości wdraża w codzienną pracę. Od 2012 roku pracuje jako zarządca nieruchomości w oparciu o licencję zawodową wydaną przez Ministra Infrastruktury. Stawia wysokie wymagania w zakresie respektowania praw właścicieli, zasadności i transparentności kosztów we Wspólnocie i efektywnego działania. Zaangażowana w pracę, kreatywna, zorganizowana, skutecznie prowadzi sprawy właścicieli lokali. Posiada Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej na sumę gwarantowaną 50 000,00 EUR. Prywatnie żona, mama trzech córek, preferuje zdrowy tryb życia i świadome odżywianie.