O nas

Poznaj nasz zespół oraz nasze wartości

O nas

Biuro zarządzania nieruchomościami powstało w odpowiedzi na rosnące potrzeby rynku nieruchomości w zakresie jakości obsługi i podejścia do klienta. Rola zarządcy nieruchomości jest szczególna, ponieważ opiera się na współpracy i zaufaniu osób, które powierzają zarządcy pieczę nad swoim majątkiem oczekując, że z największą dbałością zostaną osiągnięte wspólnie ustalone cele.

Stawiamy sobie wysokie wymagania w zakresie respektowania praw właścicieli lokali, transparentności i zasadności kosztów we Wspólnocie oraz efektywnego działania. Kameralny charakter firmy i osobiste zaangażowanie zarządcy są gwarancją kreatywności i skuteczności w prowadzeniu spraw właścicieli lokali.

Powierzając Naszej firmie zarządzanie nieruchomością, otrzymują Państwo kompleksową usługę oraz gwarancję najwyższej jakości. Zapewniamy, że sprawy właścicieli znajdą się we właściwych rękach i zostaną poprowadzone w właściwy sposób. Właściciele uzyskają pomoc, pełną informację, spotkają się z życzliwością i zrozumieniem.

Naszym celem jest dostarczenie Państwu usługi zgodnej z Państwa oczekiwaniami, ale również budowanie więzi opartej na zaufaniu.

Zarządzanie nieruchomościami opieramy na pełnej jawności oraz przejrzystości. Zadowolenie właścicieli z którymi współpracujemy wskazuje, że dobre i skuteczne zarządzanie nieruchomościami jest możliwe. Zapraszamy do współpracy Wspólnoty Mieszkaniowe, poszukujące doświadczonego rzecznika swoich interesów i solidnego Partnera, a przede wszystkim wysokiego poziomu świadczonych usług.

Zapraszam do kontaktu
Agata Cyrklewicz

Działamy w oparciu o wypracowane standardy

Posiadamy wiedzę i doświadczenie w zakresie zarządzania nieruchomościami. Nieustannie rozwijamy się i podnosimy kwalifikacje. Naszą misją jest jak najlepsza obsługa Klienta oraz jego pełne zadowolenie. Tworzymy zespół w pełni skoncentrowany na dostarczeniu usługi zarządzania nieruchomością najwyższej jakości dbając o bezpieczeństwo i komfort tych, którzy pokładają w nas zaufanie.

Otwartość i przejrzystość

Dbamy o to, aby nasi klienci byli jak najlepiej poinformowani o stanie technicznym oraz finansowym nieruchomości,

Skuteczność, rzetelność, dbałość o szczegóły

Oznacza konsekwencję w realizacji działań, planowanie i skupienie uwagi na prowadzonej sprawie.

Kierowanie się interesem właścicieli

W każdej sytuacji kierujemy się przede wszystkim interesem właścicieli lokali, począwszy od negocjowania warunków umów a kończąc na sposobie kontaktu z każdym z Mieszkańców.

Zaufanie

Naszym celem jest budowanie więzi opartej na zaufaniu i partnerstwie oraz wieloletnia współpraca.

Porządek i estetyka

Cenimy porządek i estetykę otoczenia.

Sprawdzeni kontrahenci

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi podmiotami gwarantującymi wysoki poziom usług.

Wsparcie właścicieli lokali

Zapewniamy stałe, realne wsparcie przy podejmowaniu przez właścicieli ważnych decyzji. Służymy radą, przewidujemy konsekwencje możliwych rozwiązań, dzielimy się doświadczeniem.

Lojalność wobec naszych klientów

Zespół godny zaufania

Agata Cyrklewicz
ZARZĄDCA

Absolwentka wydziału Finanse i Bankowość o specjalności zarządzanie finansami Uniwersytetu Szczecińskiego. Ukończyła również studia podyplomowe na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Koszalińskiej w zakresie Zarządzania Nieruchomościami. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach, a zdobytą wiedzę wdraża w codzienną pracę. Od 2012 roku pracuje jako zarządca nieruchomości w oparciu o licencję zawodową nr 20469 wydaną przez Ministra Infrastruktury. Doświadczenie zdobyła na różnych szczeblach zaczynając od księgowości wspólnot mieszkaniowych, kolejno jako zarządca wspólnot mieszkaniowych, aż po założenie i prowadzenie własnej firmy zarządzającej nieruchomościami. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zarządcy nieruchomości.

Skoncentrowana na efektach oraz zapewnieniu obsługi wspólnot mieszkaniowych na najwyższym poziome.

Zaangażowana w pracę, kreatywna, zorganizowana, skutecznie prowadzi sprawy właścicieli lokali. Prywatnie żona, matka trzech córek, preferuje zdrowy tryb życia i świadome odżywianie.

Kinga Nowak
Księgowa

Studentka Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na kierunku finanse i rachunkowość. Wiedzę zdobywaną podczas studiów doskonale wykorzystuje w codziennej pracy. Mistrzyni w tworzeniu zestawień, planów i analiz finansowych. Zaangażowana w wykonywaną pracę, skutecznie windykuje należności i prowadzi obsługę finansową budynków. Prywatnie entuzjastka sportów zespołowych.